OBCHODNÍ PODMÍNKY

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Jste li zaregistrovaní jako plátci DPH v rámci EU, tudíž vlastníte DIČ počínající na CZ (například CZ 123456789), týkají se Vás ceny bez DPH, uvedené v naší nabídce. Nejste li ovšem plátci DPH v rámci EU, musíte k námi uvedeným cenám dopočítat 23% DPH, který si později odvedete v rámci DPH odvodů na Vašem území podnikání. Všechny ceny uvedené na naši webové stránce jsou cenami netto (bez DPH). Naše nabídka se týka prodeji zboží komerčním zákazníkům.

Náplň webové stránky

Všechny materiály na této straně, texty, grafika a fotografie jsou chráněny autorskými právy a jsou majetkem firmy Verro-Glass. Jejich kopírování, bezplatné užití na karty dezertů, složky katalogů, reprodukce, publikace, umístění na internetu, přesílání, přenos, distribuce nebo modifikace jsou zakázány. Jakékoli užití, kterékoli ze zde uvedených fotografií, námi nejmenovanými způsoby bude bráno jako pošpinění majetku firmy Verro-Glass, které je v rozporu se zákonem. Bez předchozího písemného souhlasu ze strany firmy Verro-Glass nemůže být náplň webové stránky, ani žádna její část, reprodukována, publikována, dále přesílána nebo modifikována.

Ochrana osobních údajů

Protože ochrana Vašeho soukromí je velmi důležitá, můžete navštívit naší webovú stránku bez podáni osobních údajů. Osobní údaje se shromažďují pouze gdy nám je dobrovolnĕ sdĕlíte v rámci Vaší objednávky nebo při otevření účtu zákazníka. Údaje, které jste sdělili, budou bez Vašeho samostatného souhlasu použity výlučně pro zpracování a splnĕní Vaší objednávky.

Podmínky dodání objednaného zboží

Naše zboží Vám dodáme během 5-6 pracovních dnů od objednávky.
Ceny transportu do ČR :
- při platbě na naše bankovní konta – 155,00 Kč bez DPH
- při platbě na dobírku – 195,00 Kč bez DPH
 Do úplného zaplacení částky faktury zůstává dodaný zboží majetkem společnosti Verro-Glass. Pod platbou se     rozumí příjem ekvivalentní hodnoty u prodejce.

Odstoupení od objednávky

1. Odstoupení od objednávky ze strany zákazníka

Zákazník může odstoupit od objednávky pouze v případě, že ještě nebyla expedována. Zrušení objednávky je nutné realizovat písemně e-mailem, bez nutnosti uvedení důvodu, a to do 14-ti dnů od vyslani objednávky do prodejce.

2. Zrušení objednávky ze strany prodejce

Vyhrazujeme si právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:
- zboží se již nevyrábí nebo nedodává
- zboží je dlouhodobě nedostupné
- změnila se výrazným způsobem cena zboží

V případě, že tato situace nastane, Vás budeme kontaktovat e-mailem nebo telefonicky a případně se s Vámi domluvíme na dalším postupu (náhrada objednaného zboží jiným, zrušení objednávky, ...). V případě, že zboží nemá náhradu, bude z objednávky jen zrušeno.

Vrácení zboží

1. Zákazník má právo vrátit zboží prodejci. V případě Zrušení objednávky  se kupní smlouva od počátku ruší. Zboží musí být prodávajícímu vráceno do čtrnácti (14) pracovních dnů od odeslání Zrušení objednávky prodávajícímu. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu.

2. Ve lhůtě tří (3) dnů od vrácení zboží kupujícím je prodávající oprávněn provést přezkoumání vráceného zboží, zejména za účelem zjištění, zdali vrácené zboží není poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno.

3. Pouze zboží, které není použito, je nepoškozené, a které se nachází v původním obalu, lze vratit. Kupující je zodpovědný za případné poškození zboží, které má být vráceno.

4. Pokud bylo zboží vráceno nepoškozené a neopotřebované, prodávající vrátí v takovém případě kupujícímu do 14-ti dnů od přezkoumání vráceného zboží zaplacenou kupní cenu za zboží.

Reklamace a náhrady škody

I přes pečlivé balení může jednak dojít k poškození zboží v transportu. Reklamace bude prošetřena pouze v případě, že škoda bude oznámena dopravní společnosti po obdržení zásilky, a bude podepsána zpráva o škodě. Bez podepsaného protokolu o škodĕ nemůžeme poskytnout refundaci zboží.
Ve skle, které je tvarované ručně, mohou být vzduchové bublinky nebo malé mapky. Tyto zde jmenované záležitosti nejsou vadou výrobku i přes to nestanoví předmĕt reklamace u prodejce.

 

 

Přihlásit   
Zapomněli jste heslo?
Registrovat
Nakupování   
0 Produkty | 0,00
Top nabídka